Kompletní výbava pro lakýrníku včetně sortimentu barvy laky od firmy Nosek. Zahajte sezonu ve velkém stylu, pořiďte si party stany a pozvěte přatele. Firma specializující se na výtahy Vám nabízí stavbu, rekonstrukci i pravidelné prohlídky výtahů. Specializujeme se na Prahu a okolí.

Nejnovější inzeráty

Jak správně napsat inzerát PDF Tisk Email

Osudová láskaPokud jste nikdy nepsali žádný inzerát, nebo si nejste jisti, jak ho správně napsat, pokusíme se Vám trochu poradit a dát trochu inspirace co vše by jste ve svém inzerátu měli mýt.

 

Naše seznamka je založena na důvěře a tak všechny informace zadávají uživatelé podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. A určitě i vy uznáte, že by nebylo nejlepší začínat nový vztah lží, která by dříve nebo později vyšla najevo.

 

Nezapomeňte, že pokud se chcete seznámit, chcete si najít partnera nebo partnerku, kteří Vás budou brát takové jací jste. To znamená s vašimi klady i zápory. Nechtějte se za každou cenu zalíbit každému, protože to ani nejde. Pokuste se objektivně popsat svoji osobu se všemi svými kladnými i zápornými vlastnostmi.

 

Všechny informace, které zde vyplňujete jsou dobrovolné, a pokud nechcete, vyplňovat je nemusíte. Určitě nezapomeňte na nějaký spolehlivý kontakt na vaší osobu. Minimálně potřebujeme zadat email, na který by se Vám mohli zájemci ozvat. Na druhou stranu však určitě není ve vašem zájmu sdělovat podrobnější informace, které by mohli být v nejhorším případě zneužity, nebo jen použity některým z odmítnutých nápadníků k znepříjemňování života. Můžete tak zadat ještě svoje telefonní číslo, pokud to uznáte za vhodné. Adresu ani žádné další bližší informace zadat nejdou. To vše pak již individuálně sdělíte soukromě všem, kterým to uznáte za vhodné.

 

Po sepsání kontaktů následuje obecná část, ve které můžete přiblížit obecné věci o svojí osobě aby si ostatní mohli udělat hrubou představu o Vás. Můžete zadat kolik je Vám let a několik dalších údajů o vaší postavě, ke žijete (kraj, okres, město), váš rodinný stav nebo třeba počet dětí které máte. Žádná z těchto položek není povinná a pokud nechcete, tak ji nemusíte vyplňovat.

 

V poslední části máte možnost se vlastními slovy popsat. I zde pořád platí, že upřímnost je nadevše. Popište co nejobjektivněji svoji osobu. Napište všechny svoje klady a zápory, aby ostatní věděli co od Vás mohou očekávat. Popište co rádi děláte, kam rádi chodíte a všechny vaše koníčky a záliby. Často také bývá, ač se to na první pohled nezdá, zajímavou informací o vás oblíbená hudba, politické názory, sportovní názory a další. Někomu to může přijít zbytečné, ale někoho tyto informace zajímají.

 

Ke svému inzerátu také můžete připojit až pět fotografií, které jsou dnes již téměř samozřejmostí, a mnohonásobně zvyšují šanci na odpověď. Proto také Vám doporučujeme nějakou fotografii připojit. Všechny fotky jsou vaším vlastnictvím a nebudou dále šířeny ani poskytovány třetí straně. Navíc budou opatřeny vodoznakem, aby se zvýšilo vaše bezpečí.

 

Nezapomeňte také podrobněji rozepsat koho hledáte, aby jste oslovili co nejpřesnější zájemce o seznámení. Napište co nesnášíte a co nemáte rádi, aby bylo jasné o koho určitě nebudete mít zájem.

 

Je také vhodné, pokud jste se s někým seznámili, ať již pomocí naší seznamky nebo jinou cestou, aby jste svůj inzerát smazali. To můžete jednoduše po přihlášení na Váš účet v editaci inzerátů. Určitě tak pomůžete udržovat aktuálnost inzerátů a odlehčíte tak nejen své emailové schránce od inzerátů, o které již stejně nemáte zájem a našim uživatelům tak ušetříte zbytečnou práci při odpovídání na inzerát.

 

Každý inzerát bude v naší databázi viditelný celkem 4 měsíce. Týden před vypršením této lhůty Vám přijde informační email a vy budete moci jeho platnost obnovit. Pokud se tak nestane, bude po čtyřech měsících vymazán z naší databáze.

 

Určitě nenabádáme a ani nefandíme jakémukoliv druhu nevěry ale i inzeráty, které podávají ženatí muži nebo vdané ženy na vážné seznámení nebo flirt akceptujeme a do databáze zařazujeme. Je to proto, že nelze odhalit, kdy se jedná o nevěru, a kdy si podává inzerát osoba, která má své osobní vztahy složitější a třeba právě proto by někoho potřebovala najít, aby s jeho pomocí mohla tuto situaci vyřešit.

 

 

Hledat v nabídkách seznámeníPřihlášení

Pro snadnější a rychlejší vkládání a editaci inzerátů se prosím přihlašte.