Kompletní výbava pro lakýrníku včetně sortimentu barvy laky od firmy Nosek. Zahajte sezonu ve velkém stylu, pořiďte si party stany a pozvěte přatele. Firma specializující se na výtahy Vám nabízí stavbu, rekonstrukci i pravidelné prohlídky výtahů. Specializujeme se na Prahu a okolí.

Nejnovější inzeráty

Sladký život :) PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenička P.   
Pondělí, 22 Březen 2010 22:54

Láska je mocná čarodějka. Dokáže s člověkem udělat neskutečné věci. Vše vidíte hned mnohem lépe. Začnete se těšit na každý nový den, bez ohledu na to, zda vás čekají nějaké těžké úkoly či povinnosti. Osobně si bez své lásky nedokážu představit ani den. Ráno ji opouštím, celý den se na ní těším a v noci s ní usínám. Jsem vdaná téměř osm let, ale připadá mi to, jako kdybych se se svým manželem poznala teprve včera. Máme se hrozně rádi a dodnes spolu chodíme na vycházky a láskyplně se držíme za ruce. Manžel mi domů přinese čas od času květinu, a to nejen v můj svátek nebo narozeniny. Pamatuji si, jaké to bylo, když jsem se rozešla se svým prvním přítelem, se kterým jsem byla docela dlouhou dobu. Vše pro mě bylo hrozně deprimující. Viděla jsem svět jako obrovskou nespravedlivou černou bublinu, kde musím žít proti své vůli. Nenáviděla jsem ho za to, že mě opustil. Nenáviděla jsem úplně všechny a všechno… Zlost jsem si vylívala i na svých přátelích, rodičích, prostě na všech. I když za nic nemohli, a mnoho z nich mě před ním také varovalo. Pak se vše změnilo. Ze dne na den. Ze dne, kdy jsem se seznámila se svým současným manželem. Už jenom vzpomínka na něho, a na to, že ho opět uvidím a promluvím si sním mi úplně stačila. Všichni okolo mě si toho hned všimli. Byla jsem jako vyměněná. S Petrem jsem dokázala být celé hodiny a jenom tak si sním povídat. Byl a stále je neuvěřitelně vtipný, zábavný ale také chytrý. Vždy mě dokáže něčím překvapit. Na všechno má odpověď. Když mě poprvé chytil za ruku, a zeptal se mě, zda také cítím, že mezi námi je něco víc srdce se mi rozbušilo tak, že jsem ani nemohla mluvit. I když mi tenkrát bylo dvacet, a z mnoha stran jsem slyšela, že jsme ještě mladí, že lásky přicházejí a odcházejí, já jsem věděla, že naše láska není jenom typická studentská láska, ale že nám to vydrží na celý život. Snad jsem měla štěstí, že jsem našla právě Petra, ale známe se přes deset let a já ho miluji tak hluboce jak jenom to jde. Právě zakládáme rodinu, a tak se máme na co těšit a věřím, že to náš vztah ještě prohloubí a posílí.

Ač jsem se neseznámila s mým vyvoleným zde ani na jiné seznamce, chtěla bych Vám všem, kdo ještě hledáte toho pravého partnera popřát mnoho štěstí, a pevné vůle. Protože teď již to vím, že ten pravý nebo pravá je tu pro každého a je potřeba ji jenom najít. Strašně moc přeji všem opuštěným duším lásku, klid a životní pohodu, kterou si nelze jinak zajistit než právě láskou. Buďte trpěliví a počkejte si na toho pravého. Slyšet každý den to magické: miluji tě lásko je to nejlepší co Vás může potkat. Držím všem palečky aby zde na osudové seznamce nalezli právě tu svoji lásku.

 

S pozdravem

 

Lenka

 

Hledat v nabídkách seznámeníPřihlášení

Pro snadnější a rychlejší vkládání a editaci inzerátů se prosím přihlašte.